Helikopterli Şap 0532 612 17 58

Yol ve Saha Betonu

Yol ve saha betonu zemin kaplama uygulamalarında yüzey sertleştiricisi olarak kullanılan korunt, kuart malzeme ve doğal silis içeren özel agregalardır. Yüzey sertleştiriciler teknik özellikleri yanında, dekoratif tercihlere de cevap vermek için doğal beton renginde gri, kırmızı, sarı ve yeşil renklerde üretilmektedir. Renkli doğal mineral agregalarla birlikte kullanılan, inorganik pigmentler alkali etkilere ve güneş ışığana dayanıklı malzemelerdir. Sertleştirici kullanılan beton yüzeyin dayanımı, normal betona göre 8-10 kat daha fazladır. Bu malzemelerin kullanılması neticesinde oluşan beton yüzey darbe, gerilme ve çekme gibi fiziki etkilere karşı mukavemetli hale gelir.

Yol ve saha betonlarında uygulama yapılırken, ağır vasıta araçların hareketleri göz önünde bulundurulmalı, zeminde mutlaka çelik hasır veya donatı demirleri kullanılmalıdır. Trafik yoğunluğunun olduğu bölgelerde dökülecek betonun içine elyaf ya da çelik teller karıştırılabilir.

Helikopterli Şap, projenin büyüklüğü ne olursa olsun yapmayı taahhüt ettiği her işi profesyonel yaklaşımla değerlendirmekte ve teknik bakış açısıyla her uygulamasında müşteri memnuniyetini en önemli unsur olarak görmektedir. Sektörümüz, faaliyet alanımız ve firma yapımız için bütün yeni gelişmeleri takip ediyoruz. Eleman eğitimi, makine parkı kalitesi ve kurumsal yapımıza yatırım yaparak işimize odaklanıyor ve bizden ürün veya hizmet alan herkese azami fayda sağlayacak çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Yol ve saha betonu uygulamalarında uzman mühendislerimizle, makine parkurumuzla kalıcı ve kesin profesyonel çözümler sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yol ve Saha Betonu