Helikopterli Şap 0532 612 17 58

Şap Betonu Hizmetleri

Şap betonu, darbelere ve aşınmaya dirençli dekorlu ve renkli kaymaz ve tozumaz özelliğe sahip olan homojen, düz, boşluksuz yüzeye sahip beton uygulamasıdır. Yüzey pürüzsüz ve parlak olduğundan kir ve leke tutmaz temizlenmesi kolay olan beton uygulamasıdır.

Şap betonu kullanım alanları nem ve su etkisine maruz kalan yerler, açık ve kapalı otoparklar, fabrika iç ve dış zeminler, açık ve kapalı spor alanları, alışveriş merkezleri, sergi ve gösteri salonları gibi sıralayabiliriz.

Şap betonu zeminlere sağlamlık, renklilik ve görsellik katmaktadır. Bu sayede uzun ömürlü ve kullanışlı alanlar tasarlanmış olur.

Helikopterli Şap Betonu Dökme

Şap atılacak yüzeyde yağ, kir ve toz olmamalı.

Tesviye edilecek yüzey dörtkenar ve dört köşeden teraziye ayarlanmalı.

Terazinin elverdiği koşullarda dökülecek olan en az şap kalınlığı, çimento ile yapılan şap için 0,2 cm’ den az ve 0,5 cm’ den fazla olmamalı.

Sentetik içerikli şap için 0,5 cm’ den az 3 cm’ den fazla olmaması gerekmektedir.

Terazi mastarları ve uzun mastarlar yerleri sabit anolar üzerin de zikzak yapılarak kaydırılması.

Helikopterli şap betonu dökülürken konulan anolar sökülür ve anında yerine şap dökümü işlemi başlar.

Yüzey mastar çekildikten sonra uygun mala ile düzenlenir.

Mastar çekildikten sonra helikopter ile düzeltme yapılır.

Yaptığımız her uygulamayı sağladığı fayda yanında müşterimizin kalitesini artırdığı kadar bizim kalitemizi de artıran, referanslarımızı zenginleştiren ve ayrıca bize değer katan bir olgu olarak değerlendiriyoruz. Sizde iletişim bölümünden müşteri temsilcimizi arayarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şap Betonu