Helikopterli Şap 0532 612 17 58

Helikopterli Beton

Helikopterli beton aynı zamanda helikopterli şap olarak bilinmektedir. Zeminlerin daha sağlam ve kaliteli olmasını sağlayan zemin kaplama uygulamasıdır. Bu uygulama helikopter adı verilen perdah makinesiyle yapılır.

Helikopterli beton dökümü öncelikle beton dökümüyle başlar. Helikopterli beton dökümü bittikten sonra betonun istenilen sertliğe ulaşması beklenir. Beton yüzeyi istenilen sertliğe ulaştıktan sonra betonun daha sağlam olması için yüzey sertleştirici uygulaması yapılır.

Perdah makinesiyle betonun düz, parlak, sağlam ve estetik bir yüzeye ulaşıncaya kadar zemin perdahlanır ve işlem sonlandırılır. Helikopterli beton aşınmaya ve darbelere karşı dayanıklı bir betondur. Renkli, dekoratif, kaymaz ve tozutmaz özelliklere sahiptir. Temizlemesi kolay kir ve pas tutmaz. Aynı zamanda kendiliğinden parlama özelliği mevcuttur. Helikopterli betonun zemini pürüzsüz ve parlak olduğundan sızdırmazlık özelliği taşımaktadır.

Helikopterli Beton Uygulaması

Helikopterli beton uygulaması geniş ve çok amaçlı kullanımlar için inşa edilen alanlarda yapılan bir tasfiye ve düzeltme uygulamadır.

Helikopterli beton uygulamalarında şehir içi ve şehir dışı birçok uygulamalarda önemli projelere imza attık. Sizde helikopterli beton uygulaması işleriniz için müşteri temsilcimizi arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. En kısa zamanda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Helikopterli Beton Fiyatları

Helikopterli beton fiyatları uygulanacak alanın niteliği, kullanılacak malzemenin kalitesi gibi faktörler helikopterli beton fiyatlarını belirlemektedir.

Helikopterli beton fiyatları değişken olup yerin metre karesine göre helikopterli beton fiyat teklifi almanız daha mantıklıdır.

Helikopterli beton fiyatları doğrultusunda, önerilerimizi belirterek ekonomik çözümleri sunmak ve müşterimizin memnuniyetini sağlamak politikalarımız arasındadır.

Helikopterli Beton