Helikopterli Şap 0532 612 17 58

Baskı Beton Hizmetleri

Baskı beton hizmetleri kapsamında alanında uzman mühendislerimiz tüm zeminlerin iç yüzeyleri ve dış yüzeyleri için profesyonel baskı beton hizmetleri vermektedir.

Baskı Beton Nedir?

Baskı beton, tüm zeminlerin iç ve dış yüzeyleri için tasarlanmış çok çeşitli renkleri ve tek döşenmiş taş görüntüsü desenleri olan zemin kaplama sistemidir. Baskılı beton teknolojisinde çok çeşitli renk ve desende uygulanabilmektedir.

Baskı Beton Nasıl Yapılır?

Baskı beton kalınlığı oto yollarda minimum 12 cm, yaya yollarında minimum 8 cm olmalıdır. Oto yollarda çelik hasır kullanılmalıdır. Beton sınıfı oto yollarda C30, yaya yollarında C25 tavsiye edilir. Bu işlemlerden sonra baskı beton dökümüne başlanır. Uygulama yapılacak zeminde herhangi bir beton yok ise zemine beton altı kotunda stabilize serilerek kompaktör veya silindir yardımı ile iyice sıkıştırma yapılır. Sıkılaştırma işlemi bitince ana kalıplar hazırlanır ve baskı beton işlemleri başlar.

Baskı Beton Kullanım Alanları

Baskı Beton kullanım alanları, kent alanları, oto yollar, kaldırımlar, otoparklar, benzin istasyonları, iş merkezleri, turistik tesisler ve alışveriş merkezleri, bahçe ve parklar vs. olarak sıralayabiliriz.

Sizlerde baskı beton hizmetleri hakkında bilgi ve baskı beton fiyat teklifi almak istiyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Baskı Beton Hizmetleri